Ralphnug
Ai.Marketing Register ? MarketBot Cashback Artificial. \r\n \r\nhttps://aimarketing-reg.com/ \r\n \r\nWe offer the best cashback the is on the market. The cashback rate difference between us. MarketBot. Earn up to 35% cashback! . Without complications. Over 20,000 online stores. Cashback Directory. About Us. MarketBot Protect. Read The FAQ. Join The Team. Only need to fund the advertising budget, earn a regular income for you. Make up to 35% Affiliate program Promote goods to friends and get 5% on their purchases. To 35% cashback. Ai Marketing. AI Technology. MarketBot.
Ralphnug
RobertEaser
https://zootovaryvsem.com.ua/ \r\n \r\n[url=https://zootovaryvsem.com.ua/]https://zootovaryvsem.com.ua/[/url] \r\nhttps://zootovaryvsem.com.ua/ \r\n \r\naf62194ee4c0d3225cb9222df83b h818 \r\naf62194ee4c0ds9323232fdf83b e805
RobertEaser
Guest book form
Zdieľajte s nami Vaše zážitky
Dajte nám vedieť Vaše skúsenosti
Vynikajúci gastronomický zážitok
Milý personál reštaurácie, boli sme u Vás osláviť babkine 87 narodeniny a myslím, že voľba jesť u Vás bola ten najlepší darček. \r\nČašník Jarko vytvoril dokonalú milú pohostinnú atmosféru a majster kuchár vykúzlil kulinársky zážitok.\r\nVrelo odporúčam a teším sa, že za takýmto zážitkom netreba cestovať na západ, ale prekvapujúco ho nájsť v dedinke Vrbov. VĎAKA, držím palce do ďalších dní.
Zuzka Serafinka
5*
Boli sme Vo Vrbove na 2 dni a som strašne rada, že sme sa prišli najesť práve k Vám.Perfekné jedlo, klobúk dole Pán kuchár, steaky topka, len tak dalej? , a taktiež personál veľmi profesionálny a ústretový. Ďakujeme pekne
Anetta Borbely
Fakt excelentné
Vždy sa radi vraciame a oddýchneme si... Ubytovanie a strava jednoducho úžasné, je to pre nás \\\"raj na zemi\\\". A kolektív hotela je veľmi milý a ústretový.
Rodinka Hudáková
Excelentní
Nemám pro Váš hotel slov. V žádném případě Vám nepatří pouze tři hvězdičky. Skvělé bydlení a fantastické stravování. Porce jídla dostatečné i pro nenasyty. Používané nádobí odpovídá luxusním restauracím. Polopenze, která obvykle bývá \\\"aby se vlk nažral a koza zůstala celá\\\" v tomto případě odpovídá plnohodnotné stravě z jídelního lístku.\r\nK Vám by se mohli mnozí jiní přijít učit. Projel jsme mnoho hotelů, i ve světě, ale Váš hotel bych hodnotil velmi, velmi vysoko. Jen tak dál.
Martin Medal
Najlepší hotel
Najkrajši hotel pod Tatrami s luxusnou kuchyňou. Čistota nadpriemer, personál veľmi milý. To všetko za veľmi príjemné ceny.
Mie
určite odporúčam
výborná kuchyňa, milý personál, krásne čisté ubytovanie, dobré parkovanie
Marcela
Skutočne výnimočné
Super hotel, čistý, pekný, nový. Personál veľmi milý a ustretový. Za málo peňazí veľa muziky.
Peter
Vynikajúci hotel
Kuchyňa na jednotku vynikajúca nemôžeme nič vytknúť, izba nádherná krajšia ako na fotkách, pohodlná, útulná a čistota všade. Personal milý,vrelo odporúčam budúcim klientom
Ema

Spolupracujeme

Hodnotenia