Thermal park Vrbov
Termálna voda pod Tatrami

Vítaným doplnkom pre správne fungovanie organizmu je prísun minerálov formou kúpeľa. Pre ľudské telo predstavuje prílev energie, zdroj nových síl a celkovú regeneráciu tela a duše. Tým správnym miestom na vstrebávanie minerálov je Thermal park Vrbov.

Thermal park Vrbov je vzdialený 7 km od Kežmarku. Je v centre križujúcich sa cyklotrás, vo vzdialenosti 10-15 km nájdete mestá Poprad, Spišská Nová Ves, Levoča, hlavný hrebeň Vysokých Tatier a turistické chodníky v Slovenskom raji.

Najliečivejšia voda v strednej Európe má priaznivý účinok na liečbu až 12 ochorení. Naša geotermálna voda tryská z hĺbky vyše 2 000  metrov a na zemskom povrchu dosahuje teplotu 59°C. Blahodarne pôsobí pri chorobách kĺbového reumatizmu a zápaloch, srdcových chorobách, poinfarktových stavoch, cievnych ochoreniach a astme.

Termálne kúpalisko Vrbov poskytuje možnosť kúpania sa v príjemne teplej vode počas celého roka a aj bezbarierový prístup pre vozičkárov. Teplota vody v bazénoch je až 38°C. Geotermálna voda sa čerpá z  dvoch vrtov  z hĺbky 1742 m vrt č. 1 a 2502 m  vrt č. 2.

Kúpalisko je otvorené od 9:00-22:00 (v zimnej sezóne 10:00-21:00). Pre deti je pripravených množstvo atrakcií  a dopriať si môžete aj originálne thajské  masáže. V areáli kúpaliska nájdete aj 35 metrov dlhý plavecký bazén s 26°C teplou vodou, sedací bazén s masážnymi tryskami a 38°C teplou vodou. Oddychovať môžete aj v 50 metrov dlhom relaxačnom bazéne s teplotou vody 30°C.

Pre živú kameru kliknite tu.

Spolupracujeme

Hodnotenia