trion-locks.com.ua
Интернет магазин «Trion-Locks.com.ua», предлагает большой ассортимент дверной фурнитуры. В наличие дверные замки, ручки, доводчики, цилиндры, петли и шпингалеты от ведущих мировых производителей. Подробнее: https://trion-locks.com.ua .
DavidDuady
HeatherSmeve
Perfect update of captchas breaking software \\\"XRumer 19.0 + XEvil\\\": \r\n \r\nCaptchas breaking of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Microsoft, MailRu, SolveMedia, Hydra, \r\nand more than 12000 another categories of captcha, \r\nwith highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). \r\nYou can use XEvil 5.0 with any most popular SEO/SMM software: iMacros, XRumer, SERP Parser, GSA SER, RankerX, ZennoPoster, Scrapebox, Senuke, FaucetCollector and more than 100 of other software. \r\n \r\nInterested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. \r\n \r\nP.S. YES, latest version of XEvil solve ReCaptcha-3, used on your website, TOO! As you see ;)) \r\n \r\nFree XEvil Demo available. \r\n \r\nGood luck! \r\n \r\n \r\nXEvil.Net
HeatherSmeve
Guest book form
Zdieľajte s nami Vaše zážitky
Dajte nám vedieť Vaše skúsenosti
Vynikajúci gastronomický zážitok
Milý personál reštaurácie, boli sme u Vás osláviť babkine 87 narodeniny a myslím, že voľba jesť u Vás bola ten najlepší darček. \r\nČašník Jarko vytvoril dokonalú milú pohostinnú atmosféru a majster kuchár vykúzlil kulinársky zážitok.\r\nVrelo odporúčam a teším sa, že za takýmto zážitkom netreba cestovať na západ, ale prekvapujúco ho nájsť v dedinke Vrbov. VĎAKA, držím palce do ďalších dní.
Zuzka Serafinka
5*
Boli sme Vo Vrbove na 2 dni a som strašne rada, že sme sa prišli najesť práve k Vám.Perfekné jedlo, klobúk dole Pán kuchár, steaky topka, len tak dalej? , a taktiež personál veľmi profesionálny a ústretový. Ďakujeme pekne
Anetta Borbely
Fakt excelentné
Vždy sa radi vraciame a oddýchneme si... Ubytovanie a strava jednoducho úžasné, je to pre nás \\\"raj na zemi\\\". A kolektív hotela je veľmi milý a ústretový.
Rodinka Hudáková
Excelentní
Nemám pro Váš hotel slov. V žádném případě Vám nepatří pouze tři hvězdičky. Skvělé bydlení a fantastické stravování. Porce jídla dostatečné i pro nenasyty. Používané nádobí odpovídá luxusním restauracím. Polopenze, která obvykle bývá \\\"aby se vlk nažral a koza zůstala celá\\\" v tomto případě odpovídá plnohodnotné stravě z jídelního lístku.\r\nK Vám by se mohli mnozí jiní přijít učit. Projel jsme mnoho hotelů, i ve světě, ale Váš hotel bych hodnotil velmi, velmi vysoko. Jen tak dál.
Martin Medal
Najlepší hotel
Najkrajši hotel pod Tatrami s luxusnou kuchyňou. Čistota nadpriemer, personál veľmi milý. To všetko za veľmi príjemné ceny.
Mie
určite odporúčam
výborná kuchyňa, milý personál, krásne čisté ubytovanie, dobré parkovanie
Marcela
Skutočne výnimočné
Super hotel, čistý, pekný, nový. Personál veľmi milý a ustretový. Za málo peňazí veľa muziky.
Peter
Vynikajúci hotel
Kuchyňa na jednotku vynikajúca nemôžeme nič vytknúť, izba nádherná krajšia ako na fotkách, pohodlná, útulná a čistota všade. Personal milý,vrelo odporúčam budúcim klientom
Ema

Spolupracujeme

Hodnotenia