Reštaurácia Menhard
Doprajte si chutný zážitok v útulnom interiéri našej reštaurácie

Zoznámte sa s našim šéfkuchárom. Všetky jedlá, ktoré podávame v reštaurácii sú jeho prácou! Je to jeho zmysel pre chuť a zloženie surovín, vďaka ktorým je menu tak výnimočné.

„Naša kuchyňa je postavená na príprave jedál od základu, pracujeme s čerstvými surovinami a snažíme sa, aby každý produkt pochádzal z našej výroby. Všetky jedlá sú tvorené tak, aby každá chuť dávala jedlu zmysel a zážitok. Používame moderné postupy & techniky a tým sa snažíme docieliť, aby naše jedlo vyzeralo a bolo odrazom modernej gastronómie. Pracujeme s tradičnými jedlami slovenskej gastronómie a snažíme sa ich osviežiť a prestavať na moderny štýl“.
Dávid Švarc – Šéfkuchár Reštaurácie Menhard
Našou snahou je zároveň používať vysokú kvalitu vstupných produktov, ktoré starostlivo vyberáme od našich dodávateľov. V najväčšej možnej miere sa snažíme podporovať lokálnych dodávateľov a zameriavať sa na sezónnosť produktov.
Dajte nám vedieť, kedy nás prídete navštíviť a my Vám radi pripravíme stôl podľa Vašich predstáv. Stačí, ak vyplníte krátky kontaktný formulár. Ak máte, nezabudnite spomenúť akékoľvek individuálne požiadavky a my sa postaráme o všetko ostatné.
Budeme sa veľmi tešiť na Vašu návštevu!

Vybrané špeciality
Vyberte si jednu z našich medzinárodných špecialít
 • Rizoto
  Cena : 10,90 €
 • Sous vide Kačacie prsia
  Cena : 12,50 €
 • Sous vide Kuracie prsia
  Cena : 11,50 €
 • Sviečková na smotane
  Cena : 11,00 €
 • Čokoládový cheesecake
  Cena : 5,00 €

Spolupracujeme

Hodnotenia